Осінній марафон за здоров’ям!

Привіт Друзі!
Знову осінь… 

Знову куртки і думки про зиму!

Наш комп’ютер – «організм» хоче, щоб ми про зиму не лише думали, а й готувались. Влітку ми більше рухаємось, ходимо, плаваємо, стрибаємо нам легко та весело – при теплі та сонячному промінні.

 

Тільки починається осінній холод та дощі починається: апатія та депресія. Хочеться лежати у теплі та нікуди не ходити. Ці ліниві ознаки викликані сірістю погоди та зниженням природнього тиску

Погода…

Але ж ми мудрі та сильні!

Ми якщо хочемо – то подолаємо усе. 

Потрібно: 

  • Посміхатись! 
  • Змушувати себе активно рухатись. 
  • В жодному разі не відміняти вікендів та свіжому повітрі. 
  • Правильно харчуватись. 

Мабуть не даремно осінь нам дарує найбільший урожай вітамінів, яблука, груші, сливи, ягоди!

Наш організм викрикує: «напихай вітаміни організм з запасом, бо вже скоро такого корисного не буде!»

Все закономірно! Сьогодні вітаміни зберегли сили та енергію, завтра – використали їх! Сьогодні дуууже багато накопичили, завтра – не хворіємо! Матінка Природа нам дає можливість та підказує: «Користуйся усім, що я тобі даю. Будь мудрим – це те , що тобі буде потрібно у холоднечу»

Осінні чистки – це так легко та смачно. Взимку дуже складно дотримуватись правильно раціону харчування, а зараз все під рукою.Тому і програму Схуднення та Очищення у Карпатах ми робимо весною та осінню. Весною , щоб легше вийти з зимової сплячки, а осінню щоб правильно пірнути у неї.

Хочу поділитись цікавими знаннями від наших науковців – дієтлогів…

На початку року відбувся Міжнародний Конгрес дієтологів світу на тему: «Максимальна тривалість життя людини та, що для цього потрібно!»

Дослідження відбувались протягом 8 років по всій земній кулі у регіонах де проживають довгожителі. Де у середньому люди живуть від 90 до 110 років. Досвіджувалось все: вода, повітря, спосіб життя та праці, звичайно ж харчування.

Дуже багато ми знаємо але є одне цікаве спостереження, отдже по порядку: 

  1. Головним критерієм для здорового життя визнана – ВОДА. 
  2. Активний спосіб життя і якщо не постійне проживання , то регулярне перебування у гірській місцевості з розрідженим, чистим повітрям. Постійні вікенди у гори. 
  3. Їжа. 5-6 разів у день не великими порціями. Різноманітна їжа, яка включає у себе все: білки, вуглеводи, вітаміни та мінерали. 

Та найцікавіше дослідження. Усі довгожителі у тій чи іншій формі використовувати діджестиви. Наш кишківник не може бути зашлакований! Оскільки не очищений кишківник породжує болячки та проблеми організму. Їсти потрібно так , щоб нічого не затримувалось на довго. При використанні важкої їжі обов’язково вживати діджестиви, для полегшення та прискорення очистки кишківника.

Так що ж це за чарівна паличка? 

Ми їх усі знаємо!

Але мало хто використовує…

Найбільш якісним та правильним діджестивом визнано витриманий , цільний, підкреслюю цільний сир ( цільний – сир, який виготовлений з молока, з якого попередньо не відбирали ні сметани, ні вершків , ні масла , тобто збережено усі корисні власнивості), витриманий не менше 8 місяців. Бажано природньо ферментизований, без будь яких прискорювачів та штучно занесених клітин. Фізика процесу дуже проста, коли штаток витриманого сиру потрапляє у наш організм, після не дуже корисного (з надлишком з’їдженого) шашлика  – він працює, як додатковий двигун, проштовхуючи своїми мікроелементами важку їжу та очищуючи наш кишківник.

Переглянувши традиції народів – довгожителів Італії, Вірменії, Франції – традиційне вживання сиру, після більш інтенсивного прийому їжі, або ж як окремий прийом – вживають сир.

Другим по ефективності – вважаються спиртні діджестиви. Ми всі дуже добре знаємо гіркі настоянки різних народів : бехеровки, абсенти та інші міцні напитки, обов’язково витримані на основі гірких трав. Вони стимулюють виділення жовчі і працюють, як хороший «їжак» для нашого кишківника . Зрозуміло, існує маса застережень , дітям не можна , багато кому спиртного категорично не можна, тому сир вважається номер 1!

Третій – це природньо мінералізовані води з жовчогінним ефектом. Нажаль, їх не так багато, та знову ж таки не усім вони підходять. У цьому є проблема!

Отдже, Друзі дивимось на яскраву осінь веселим поглядом, посміхаючись прогулюємось лісами та парками, їмо ягоди та гриби присмаковуючи якісним сиром. 

Запрошую на участь у програмі Схуднення та Очищення в Карпатах. Нагадую 28 жовтня розпочинаємо осінній курс програми схуднення з дієтологом Світланою Фус! 

Реєстрація на програму вже розпочато! 

Андрій Бойко

Join the discussionSHARE YOUR THOUGHTS