Серйозні мікроби та недуги туристичного організму!

Привіт усім!

Рік закінчується і є, що сказати та підсумувати. Подій у моєму особистому житті, житті курорту , як і у всієї нашої неньки України досить багато!

Перший сніг навіває позитивні емоції з надією на гарну зиму. Сподіювась, що ви усі добре підготувались до сезону холодів, підкріпили імунітет вітамінами.

Не забувайте, що наш «розумний  комп’ютер», тобто організм, хоче , щоб ми йому давали все сезонне та корисне, на разі це: гранат, хурма, корень петрушки, пастернак, селера – підсилюйте свій імунітет, це дуже допоможе у боротьбі з мікробами.

На жаль імунітет країни та всього нашого туристичного бізнесу підсилити не так легко! Мікробами та ворогами у даному випадку виступають замасковані помічники. Постає запитання: Як нашому туристичному бізнесу боротись з ненажерливими чиновниками, які як серйозні недуги впиваються у кожну часточку нашого туричтичного організму?!  

Бездарі та а-ля господарі: як лісники , дорожники та “супер” земельники нищать, все те що ще і  не сформоване, і не дозрівше… –  Рекреаційне Дитя України. Ненаситні хапуги по усім інстанціям ламають бажання потужних інвесторів , будувати з наших чудових країв цілісні курортні зони. Для боротьби з цими людободібними потворами ми створили Всеукраїнську організію: Асоціація Рекреаційних Комплексів України,  на кшталт європейської та американської.

Учасники Асоціації , як справжні «павки корчагіни» б’ються, у кожному регіоні, та відстоюють інтереси усіх тих людей, які хочуть бачити нашу рідну Землю процвітаючого , туристично привабливою, та в жодному разі – не великим сировинним полігоном, що у свою чергу через декілька десятків років перетвориться у спустошену пустелю! Запитаєте чому? Тому , що  злодії все знищать та вивезуть.

Перепошую , що трохи про сумне, але коли ти вперто і віддано боришся за долю рідного краю, боришся з злодюгами та ґвалтівниками Рідної Землі , то воно завжди болить!

Від цього руки не опускаються, від цього лише стискаються зуби та з’являється усвідомлення того не легкого шляху, який потрібно пройти.

Ми цей шлях усі вибрали самі та свято віримо і впевнені у перемозі, тому , що робимо це точно не для себе особисто, а швидше для наших дітей онуків та правнуків, та у вдячність перед нашими батьками та дідами ,за те, що вони це все зберегли для нас. Запрошую усіх кому цікаво та корисно заходьте на сторінку Асоціація “Рекреаційні Комплекси України” @recreationalcomplexesofukraine , задавайте запитання!

Ми відкриті та раді допомогти кожному , як фахівці та експерти у багатьох галузях Рекреаційного поля.

Слава нашій прекрасній Землі та неньці Україні!

Смерть брехливими та жалюгідним ворогам.

 

 

Андрій Бойко

Join the discussionSHARE YOUR THOUGHTS