Про мене

Ви мене запитаєте для чого я це роблю?

Тому що я хочу, щоб наша країна була прекрасна і ми нею пишались!  Тому, що усе своє життя не лише розмовляю, а щось роблю і хочу щоб не зважаючи на те, де ви живете, на якій посаді знаходитесь, кожен робив щось корисне і тоді наша країна буде сильною.

Перш за все, сформовані морально етичні цінності – основа всього суспільства.
Украінці різні тому,  що за останні століття влада поламала коріння та взаємозв’язки, які були розірвані історично.
Не хочу ставати нудним та бурхливим філософом, але дуже хочеться бути щасливим,  а щасливим можна бути тоді, коли біля тебе твої рідні люди і вони здорові, посміхнені та забезпечені.
Усе життя працюю для здоров’я та краси.
З 1995 р. і до цього часу у парфумерно-косметичній галузі, з 2005 р. Еко курорт Ізкі.
Гарною може бути людина лише тоді, коли вона здорова!
Правильне харчування, корисна їжа, чисте повітря,  висота гір та природня краса.
Ми знаходимось щодня у постійному стресі тому, для людей притаманно тікати з міста у ліс, гори, на свіже повітря, туди де нас лікує та оздоровлює головний лікар – Природа.
Жодні пігулки не замінять свіжого повітря, джерельної води, якісних продуктів.
Потрібно взяти те, що дає матінка природа – чисту воду, чисту землю, чисте м’ясо, вирощені овочі,  з’їсти меду, зібраного бджолою з чистої квітки. Це потрібно взяти і об’єднати. Хочу показати людям, що в Україні все це є.

Це відповідь на запитання чому я цим займаюсь!                                         Тому, що я хочу щоб мої діти були здоровими!

Закликаю кожного не зважаючи на те, де ви живете, у великих містах чи селищах бути корисним на свому місці – Землі та Родині. Тільки тоді нами будуть пишатись наші діти, онуки і не буде соромно за нас.

Андрій Бойко

Our discussion have COMMENTS (2)

 1. Здравствуйте Андрей.
  Хочу сказать спасибо за мини экскурсию, которую Вы нам провели по курорту.
  Изки оказалось очень уютным местом для семейного отдыха.
  Единственная неприятность произошла с администратором ресторана Могул – Верой Рябоконь. Заказанный за два дня столик на старый Новый год был ею отменён со словами- А я решила вас посадить в другом месте! На вопрос, что с другого места не будет видно концертной программы, последовал ответ, что концерт будет во всех залах. Когда через час, выяснилось, что Вера обманула и мы попросили её пообщаться с нами, она передала через официанта, что сильно занята.
  В итоге праздничное настроение было испорчено у детей и родителей.
  Хотелось бы узнать : такое поведение администратора является единичным случаем или , в случае планирования следующего отдыха, необходимо учитывать такие нюансы?
  Ещё раз спасибо за хорошую организацию.
  С уважением семья Любовых. Коттедж 25.

  Відповіcти
  1. Вам також!!! Приїздіть! Намагаємось виправляти помилки!

   Відповіcти

Join the discussionSHARE YOUR THOUGHTS