Літо та літній відпочинок! Який він у вас друзі?!

Де ж воно здоров’я?

Рік назад, я слухав лекцію ам. фахівця по світовому туризму, на тему : “Як потрібно відпочивати , щоб довго жити?!” 

З нашою пост радянською ментальністю він охарактеризував це, як: «ДІТИ ПЛЯЖНОГО ВІДПОЧИНКУ».

Я, спробував спершу обуритись, і в думках було , що не зовсім так…. але згодом був змушений погодитись  тому , що його аргументи, були переконливі!.

Як ми відпочивали у нашому щасливому радянському дитинстві? Влітку, один раз на рік, ми їздили на море!

Що ж таке було море? Щодня пляж , гаряче повітря та пісок , от і на цьому все!

Оскільки наші батьки мали лише одну відпустку у рік ,  вона звісно була запланована на морі з кухлем пива, таранкою і дітьми на пляжі. Жодних щотижневих активностей, вікендів на природі, масових спортивних змагань, майже ніхто не бачив…. нажаль – це правда! Дітям було трішки легше, оскільки були ще дитячі табори та бабця у селі , а у дорослих все сумно… робота з 8:00 -17:00 щодня, суботники щомісяця, а потім лягти зручненько біля телевізора з пляшкою пива та газетою “Правда” у руках .

На останніх етапах розвитку процвітання «совдепівського соціалізму» до наших комуністичних богів дійшло, що їхні напів раби дуже швидко втрачають силу і не можуть, так якісно будувати «комуністичний рай», у них вже на це не вистачає здоров’я. Напів комуністичні – напів боги почали вкраплювати короткі 4-5 денні прогулянки у гори, та інші туристичні місця , щоб «напів раби» набиралися сил.

Досить про давнє… давайте про сьогодення! 

Дякувати Богу ми стали розумніші, набралися розуму у європейців і робимо наш відпочинок якомога частішим та різноманітнішим. 

Ми вчимось відпочивати у будь яку пору року, вчимось рухатись, бігати, ходити, вчимось по новому жити. Дуже хочеться щоб наші діти вже точно знали, як потрібно це робити , щоб бути здоровими. Але все ж таким ми не можемо літній відпочинок уявити собі без води! Звісно у спеку, коли 25-30 градусів тепла,  у горах більше влітку не буває, всерівно хочеться зануритись у воду. Це 100% природньо для нашого організму і коли ця вода є чиста , то ще навіть і здорово!

Я в жодній мірі не є противником відпочинку біля води, бо дуже люблю і море, і озера, і басейни коли немає нічого натурального поряд, але лише в тому випадку коли це лежання біля води можна поєднати з активностями! Колись був наш Крим , де були неймовірні гори з чистим повітря, і поряд прекрасне море. Тепер маємо трішки Одесу, усі туди не помістимось…і точно не потрібно!

Тому ми і в своїх любимих Ізках  цього літа відкрили великий басейн у Карпатах , окрім 5,5 м дитячого , який існує понад 5 років, з серпня 2017 року запрацював достатньо великий басейн розміром 5х16 м з підігрівом води, що дасть можливість, отримувати задоволення з раннього літа до пізньої осені. Так , що запрошуємо вас наші улюблені гості, окрім молочної ферми, бджолярства, майстер класів по косметиці, ви зможете насолодитись повноцінним басейном у нас в ІЗКАХ! Басейни в Карпатах та готелі з басейнами точно давно очікувано і ми по трошки втілюємо ваші бажання.

Зможемо і рухатись, і дихати чистим повітрям, і плавати, і повалятись на лежаках.

Join the discussionSHARE YOUR THOUGHTS