Відпочинок у горах з собаками? Чому б і ні?! Запрошую у IZKI з чотирилапими друзями!

  • Хто для нас є наші чотирилапі друзі?
  • Чи готові ми залишати їх на довго їдути на відпочинок?
  • Чому ми їх не беремо з собою?
  • Чи можемо ми залишати близького друга і члена сім’ї і чому це так трапляється?

Думаю ці питання турбують багатьох!

Особисто я у цьому бачу великий людський егоїзм та безвідповідальність за наших друзів. Звичайно у цьому є залишок «улюбленої совдепії» де було категорично не прийнято відпочивати з домашніми тваринами.

Совдепія давно минула , та не правильні звички залишились! Повернемось ще раз до прикладу любої Європи. На початку вікенду більшість європейських сімей відправляється на відпочинок. Майже половина з них везуть із собою причепи …. це не зайве «барахло» для три денного відпочинку, яке не поміщається у багажне відділення… це їхні домашні улюбленці, яких моральність та етика суспільства не дозволяє залишати вдома. Європеєць заводячи у дім чотириногого друга бере на себе зобов’язання турбуватись, дбати про нього «в радості і горі».

Для них є повністю абсурдним залишити свого члена  сім’ї на вихідні, якщо сім’я їде на відпочинок 100-150 км у гори! Гірські курорти і інші заміські рекреації мають зони для паркування цих причепів з собаками, є виділені номери та будинки де можна проживати разом у номері не перешкоджаючи. Зрозуміло чітко виділені зони прогулянок та їх обмеження. Обмеження це в першу чершу дит. майданчики та ресторани. Якщо ж ми хочемо бути європейцями то підхід і відношення до тварин повинно бути аналогічним.

Ми ж заводимо собі друга не для того щоб його мурдувати самотністю, коли нам добре прогулюватись на природі?!

Я особисто прихильник європейського бачення , тому і започаткував у нас на курорті та дозволив відпочинок з собаками! У мене собаки з 4 років! Для мене дуже важко розлучатись хоча б на декілька днів з своїм другом, і якщо я хочу щоб нашим гостям було комфортно, то я немаю права забороняти відпочинок з собаками у горах. 

Звичайно , що не усі до кінця розуміють та не усі адекватно реагують, хоча відверто кажучи усі відпочиваючі з собаками ведуть себе доволі чемно, тримають собак поряд біля себе, прибирають за ними та контроллють щоб їх улюбленці не перешкоджали відпочинку іншим гостям!

Дуже хочеться почути ваші думки стосовно цього! 

Але я вважаю що, якщо ми хочемо себе називати сімейним курортом ми повинні бути комфортними для усіх членів сім’ї.

Андрій Бойко

Share:

Join the discussionSHARE YOUR THOUGHTS