Аналізуючи програму Схуднення та Очищення!!!

Привіт!

Хочу поділитись з
вами своїми думками та спостереженнями…

Закунчується 2 програма Схуднення та Очищення, і я  дякую Богу за те, що дав мені розуму, сил і гарних людей поряд робити те, що я роблю

Почну з початку… Ще раз про ідею курорту…

Матінка природа подарувала нам неймовірно чисте місце, з чистим повітрям, комфортною висотою, і всім тим що з цим пов’язане!

Будуючи курорт я мріяв про цю програму мабуть з самого початку, насправді вона є підсумковим щабелем 10 літньої роботи.

Нажаль останні 10 років наша медицина не зробила жодного кроку у тому напрямку що робимо ми зараз, тобто шлях до природи і до оздоровлення людини через неї. У нас продовжують все більше і більше “пхати” пігулки та різноманітні ліки.

Переглядаючи статистику дітки починають хворіти цукровим діабетом починаючи від 10 років. Онко розповсюджується з неймовірною швидкістю, артрити , артрози які спостерігались раніше лише у 50- річних підійшли і до 30-річного віку. А медицина пропагує : »купуйте пігулки”, та продають нам дорогі  програми лікувань!

Усі ці програми у країнах Америки та Європи покриваються страхівками, а у нас це з власної кишені. Результат – нажаль більшість не може оплатити собі лікування, та інших кроків до напрямку оздоровлення ніхто і не робить!

Ми змінюємо Міністрів … а вони далі крадуть. Ніхто не змінює систему оздоровлення для дітей у школах, для сімей та їх правильного проведення вільного часу, правильних вихідних – вело, кінні, піші походи – це ж усе джерело здоров’я!

А у той час, кількість вуличного швидкого харчування збільшилась за останні 10 р у разів 100!!!

Люди ж бідні … мало заробляють, так для чого ж Ви – Медики, які давали клятку і маєте їм служити, призводете той ЛЮД до зубожіння!

Замість того, щоб випроваджувати людей на прогулянки, ви запихаєте їх у черги аптек…

Чому ніхто не працює над культом здорового вихідного дня? Фітнесу, спорт залу?! 

Чому дитина про це мовчить?

Чому не відкриває очі на те, що кричали навіть генії пострадянскої медицини такі як Амосов, Неумивакін та усім знані інші професори!

Сучасна медицина нищить націю! У гонитві за прибутками, які приносить медицина, ми забули про усі людські і моральні цінності. Ніхто не говорить людям правду у чому проблема, де корінь зла!

Ніхто не відкриває на це очі так, як робив це наприклад – Сократ.

Тому я дуже задоволений, що те що я роблю дає дуже великі результати!!! 

Найголовніше що я бачу це не кілограми чи сантиметри, які зменшуються під час програми! Це впершу чергу енергетика та метаболізм, який прокидається у душах і тілах учасниць!

Це настільки неймовірно і круто виглядає , коли за тиждень, а ще яскравіше за 2 тижні видно приріст та наповнення людини силами. 

Радію тому, що саме це я і хочу дати, і саме на ці речі прагну відкривати людям очі, бо тільки фітнес, природа і збалансоване харчування дає той неймовірний результат якого ми усі прагнемо!

Бути вічно молодим… здоровим…. енергійним… 

Ми знаємо якесь не зрозуміле слово «метаболізм» і розуміємо під ним правильність сприйняття їжі та наповнення сил енергією, яку дає нам їжа.

А що до «Рівня метаболізму»?

Ми розводимо руками… А як його вирівняти? і найголовніше, як він впливає на наші зайві кілограми? що ж все-таки дає нам енергію для повноцінного життя? і що таке якісна їжа? скільки ж цієї їжі нам потрібно?  і як виміряти її кількість? Для нас усіх різних, з різними фізичними можливостями, різними генетичними відмінностями, з різною структурою  тіла.

Скільки ж нам потрібно «запхнути» в себе здорової їжі, щоб отримати енергії  і сили?

Давайте спробуємо з’їсти: 300 г червоної якісної риби , з яйцем, з’їсти  салатик та випити келих вина! Ніби це все ж правильно…? Але якщо це повториться 5 разів на день чи піде це на користь і чи дасть нам енергію?! Думаю, що усі чудово розуміють, що без правильно балансу фізичних навантажень протягом дня нічого позитивного навіть супер якісна їжа дати не може!!!

Наш організм готовий давати енергію тільки коли ми її потребуємо, коли вимагаємо її. Організм без якісної їжі енергію видає не у кілограми жиру, а ту енергію, яку ми у нього просимо, лише тоді коли робимо зусилля над собою, коли через тренування і піт виганяємо всі шлаки з організму! Тільки тоді на наступний день рівень метаболізму підвищується, енергія зростає і ми готові до екстріму та навантажень! Організм перебудовується на віддачу!  Не на відкладення зайвих кг, а готується віддати нам неймовірні сили, які він отримав від тієї їжі, яку ми споживаємо. І якщо ми цю енергію знову не використаємо разом з динамікою руху з фізичними навантаженнями, вона знову впаде туди у зайві кг! Організм ж це сприймає як запас на завтра!  На рух, на походи у ліс, у гори і мені ж там потрібна енергія?! Внаслідок цього відбувається те, що передбачено! Ми нікуди не пішли і наші сили перетворились у зайві кг. Так відбувається протягом тижня, місяця , року і нам вже сил не вистачає щоб з собою носити важко «наїджені гантелі» на боках і сідницях!

Стає значно важче! Замість руху у нас диван і зручні крісла! Зрозуміло, що енергії для радості і драйву, усього того що навкруги нам не вистачає! Є сум і стогнання, а їсти хочеться все більше і більше…. метаболізм працює – тільки геть  у не правильному напрямку, працює по програмі накопичення, «сміттєвий мішок» енергії, яка нашому організму геть не потрібна!!!

Ось чому я радію спостерігаючи за учасниками нашої програми! 

Коли на 4-5 день вони починають без стогнань працювати фізично, по 5 год на добу, при цьому отримуючи задоволення, споживаючи вдвічі чи тричі менше зайвої їжі, тоді я радію і розумію, що роблю все правильно!!!


Радію з того, що хоча б невеликій частині людства можу показати, як за допомогою фізичних навантажень, збалансованого харчування та чудових природніх стихій ми можемо бути здоровим і щасливим, світитись, сміятись і прагнути до життя, до повноцінного життя, яке дає Матінка природа.

Шановні медики закликаю вас! Змінити програму у школах, інститутах фізичного навантаження! Давати нашим діткам не по 45 хв фізичного навантаження двічі на тиждень, а замінити 3-4 уроками чи днем фізкультури і бажано на свіжому повітрі. Так, як це роблять наші сусіди європейці. Зробити виїзні семінари на 4-5 та і 7 днів з іграми, забавами,  естафетами, знову операючись на те, як це роблять європейці!

І найголовніше пропагувати  дорослим  щотижневі програми не залежно від бюджету, піші, кінні, вело прогулянки, не важливо де і як, головне на природі і свіжому повітрі!!!

Чим більше природи, тим більше енергії та здоров’я! Відпочивати НЕ один раз на рік, а щотижня і не біля тв з бургером, а на свіжому повітрі з фізичними навантаженнями, іграми та радістю.

Шановні медики – вам вірять… отож говоріть правду! Донесіть до людей та лікуйте наших українців!

Давайте зробимо так щоб Українська Нація була здорова та сильна!!!

Андрій Бойко

Share:

Join the discussionSHARE YOUR THOUGHTS